-10%

Жіноча сумочка крос-боді YGLS-прикот Бежевий
1 190 ₴
1 071 ₴
- В наявності
- Код: 3988GD
+380 (99) 376-60-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна жіноча сумочка в класичному стилі.
Модель виготовлена в колір априкот із фірмовим візерунком, який надає аксесуару дорогого та стильного вигляду. Ідеально підійде для повсякденних образів, прогулянок, зустрічей і особливих випадків.
Сумочка має зручну коротку ручку та довгий ремінець для носіння через плече. Металева фурнітура золотистого кольору красиво доповнює дизайн.
Стильний і універсальний дизайн Підходить під будь-який образ Чудовий варіант на подарунок
• Цвет: априкот
• Фурнітура: золота
• Застібка: молния
• Відділення: 2 основні відділення з перегородкою на блискавці
• Ремінь: знімний, регульованої довжини
• Розміри: 24 × 14 × 9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Канва |
| Колір | Бежевий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 071 ₴


