-10%

Жіноча стильна міні сумочка YGLS хакі
980 ₴
882 ₴
- В наявності
- Код: 3847CC
+380 (99) 376-60-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна жіноча сумочка в класичному стилі.
Модель виготовлена в бежевому кольорі з фірмовим візерунком, який надає аксесуару дорогого та стильного вигляду. Ідеально підійде для повсякденних образів, прогулянок, зустрічей і особливих випадків.
Сумочка має зручну коротку ручку та довгий ремінець для носіння через плече. Металева фурнітура золотистого кольору красиво доповнює дизайн.
Стильний і універсальний дизайн Підходить під будь-який образ Чудовий варіант на подарунок
• Цвет: темний беж
• Фурнітура: золота
• Застібка: клапан на магніті, всередині блискавка
• Відділення: 1 основних відділення
• Ремінь: знімний, регульованої довжини
• Розміри: 19 × 10 × 6 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Канва |
| Колір | Хакі |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 882 ₴


