-10%

Жіноча бежева міні сумочка канва з шоколад ручкою молоко
1 290 ₴
1 161 ₴
- В наявності
- Код: 3785D
+380 (99) 376-60-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантна жіноча сумочка в класичному стилі.
Модель виготовлена в бежевому кольорі з фірмовим візерунком, який надає аксесуару дорогого та стильного вигляду. Ідеально підійде для повсякденних образів, прогулянок, зустрічей і особливих випадків.
Сумочка має зручну коротку ручку та довгий ремінець для носіння через плече. Металева фурнітура золотистого кольору красиво доповнює дизайн.
Стильний і універсальний дизайн Підходить під будь-який образ Чудовий варіант на подарунок
• Цвет: темний беж
• Фурнітура: золота
• Застібка: молния
• Відділення: 1 основних відділення
• Ремінь: знімний, регульованої довжини
• Розміри: 19 × 12 × 7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Канва |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | молоко |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 161 ₴



