-5%

Жіноча сумочка крос-боді з двома ручками
1 250 ₴
1 187,50 ₴
- В наявності
- Код: 6401GD
+380 (99) 376-60-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна мінісумочка в трендовому дизайні з фірмовим принтом.
Компактна форма «бочечка» ідеально доповнює як повсякденні, так і вечірні образи. Модель виготовлена в бежевим відтінках із шоколадом ручками та золотистою фурнітурою, що надає аксесуару елегантного та дорогого вигляду.
Особливості:
• зручні короткі ручки
• якісна фурнітура золотого кольору
• містке внутрішнє відділення для найпотрібніших речей
• стильний декоративний елемент спереду
• універсальний дизайн під будь-який образ
Ідеальний варіант для прогулянок, зустрічей, фотосесій і стильних повсякденних луків
Компактна форма «бочечка» ідеально доповнює як повсякденні, так і вечірні образи. Модель виготовлена в бежевим відтінках із шоколадом ручками та золотистою фурнітурою, що надає аксесуару елегантного та дорогого вигляду.
Особливості:
• зручні короткі ручки
• якісна фурнітура золотого кольору
• містке внутрішнє відділення для найпотрібніших речей
• стильний декоративний елемент спереду
• універсальний дизайн під будь-який образ
Ідеальний варіант для прогулянок, зустрічей, фотосесій і стильних повсякденних луків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Канва |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 187,50 ₴





