-15%

Робот для миття вікон TOPOMAX S-2025
3 799 ₴
3 229,15 ₴
- В наявності
- Код: S-2025
+380 (99) 376-60-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втомилися витрачати час на миття вікон?
З новим ротором для миття вікон — все змінюється!
Потужне обертання легко справляється з брудом
Ідеальна чистота без розводів Економія часу та зусиль
Просто встановіть — і насолоджуйтеся кристально чистими вікнами вже через кілька хвилин.
Підходить для дому, офісу і навіть важкодоступних місць
Не відкладайте прибирання на потім — замовте прямо зараз!
З новим ротором для миття вікон — все змінюється!
Потужне обертання легко справляється з брудом
Ідеальна чистота без розводів Економія часу та зусиль
Просто встановіть — і насолоджуйтеся кристально чистими вікнами вже через кілька хвилин.
Підходить для дому, офісу і навіть важкодоступних місць
Не відкладайте прибирання на потім — замовте прямо зараз!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Робот-мийник |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Оснащення | З пультом ДК |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 144 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Висота | 93 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 229,15 ₴



