-5%

Сумка бежева BASHADIYA через плече екошкіра на 1 відділення
1 100 ₴
1 045 ₴
- В наявності
- Код: 6574
+380 (99) 376-60-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча СУМКА BASHADIYA
Стильна та зручна жіноча сумка з якісної екошкіри. Лаконічний дизайн і акуратна фурнітура роблять її ідеальним вибором для повсякденного образу.
Стильна та зручна жіноча сумка з якісної екошкіри. Лаконічний дизайн і акуратна фурнітура роблять її ідеальним вибором для повсякденного образу.
• Матеріал: екошкіра
• Цвет: бежева
• Фурнітура: срібляста
• Застібка: молния
• Відділення: 1 основних відділення з перегородкою
• Ремінь: знімний, регульованої довжини
• Розміри: 22 × 11 × 8 см
• Місткість зручна організація речей усередині
• Виробник: BASHADIYA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 045 ₴



