-5%

Сумка бежева BASHADIYA через плече екошкіра на 2 відділення
1 400 ₴
1 330 ₴
- В наявності
- Код: 5070В
+380 (99) 376-60-73
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча СУМКА BASHADIYA
Стильна та зручна жіноча сумка з якісної натуральної шкіри. Лаконічний дизайн і акуратна фурнітура роблять її ідеальним вибором для повсякденного образу.
Стильна та зручна жіноча сумка з якісної екошкіри. Лаконічний дизайн і акуратна фурнітура роблять її ідеальним вибором для повсякденного образу.
• Матеріал: екошкіра
• Цвет: бежева
• Фурнітура: срібляста
• Застібка: молния
• Відділення: 2 основних відділення з перегородкою
• Ремінь: знімний, регульованої довжини
• Розміри: 26 × 17 × 11 см
• Місткість зручна організація речей усередині
• Виробник: BASHADIYA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина ручок | 590 мм |
| Довжина плечового ременя | 1380 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 330 ₴




